Zniszczył mienie i podał się za brata

REKLAMA

Policjanci zatrzymali podejrzanego o zniszczenie mienia. Funkcjonariuszom przedstawił się za swojego brata. Mężczyzna trafił do aresztu.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem, dotyczy to zarówno zniszczenia mienia jak i art. 65 kodeksu wykroczeń czyli wprowadzenia w błąd podczas legitymowania.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT