II Goworowskie Targi Przedsiębiorczości

REKLAMA

3 czerwca odbędą się II Goworowskie Targi Przedsiębiorczości, podczas których będzie można zaprezentować swoją działalność, przedstawić oraz zaoferować produkty i usługi swojej firmy.

REKLAMA

Przedsiębiorczość to droga do sukcesu organizacyjnego i zawodowego na terenie gminy Goworowo, kształtowania warunków zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich z ochroną zasobów środowiska naturalnego i z zapewnieniem miejsc pracy dla miejscowej społeczności. Lokalna przedsiębiorczość pozwala również na utożsamianie się z miejscem urodzenia, czy zamieszkania i stanowi podstawę do kształtowania tzw. ”Małej Ojczyzny”.

Zgłoszenia uczestnictwa w targach należy dokonać do 15 maja osobiście w Urzędzie Gminy w Goworowie, ewentualnie drogą e – mail [email protected]

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT