Warunki korzystania

Wydawcą serwisu internetowego www.radiooko.pl jest Radio Oko sp. z o.o. w Ostrołęce ul. Janusza Korczaka 4, 07-410 Ostrołęka działające na podstawie koncesji nr 169/K/2012/-R wydanej przez Krajową Rade Radiofonii i Telewizji.

Teksty, zdjęcia, elementy graficzne oraz pliki dźwiękowe i filmowe znajdujące się na stronie www.radiooko.pl są własnością Radia OKO sp. z o.o..

Rozpowszechnianie, powielanie artykułów i materiałów zamieszczonych na stronie www.radiooko.pl jest zabronione bez pisemnej zgody Radia Oko sp. z o.o.

Zamieszczanie w serwisach informacyjnych materiałów rozpowszechnianych na www.radiooko.pl jest dopuszczalne w ograniczonej formie, w celach informacyjnych (tytuł i maksymalnie pierwsze dwa zdania artykułu) z wyłączeniem plików dźwiękowych, wideo i fotografii.

Korzystający z fragmentów materiałów zamieszonych na www.radiooko.pl jest zobowiązany w miejscu publikacji pochodzącej z www.radiooko.pl umieścić adnotację „czytaj dalej” będącą przekierowaniem do artykułu źródłowego opublikowanego na www.radiooko.pl

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.radiooko.pl artykuły opatrzone skrótem „Eurozet” są elementem Serwisów Informacyjnych Eurozet, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Eurozet Radio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 8. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Radio Oko na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami.

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.radiooko.pl artykuły opatrzone logiem „Mazowsze serce Polski, 7 dni na Mazowszu” są elementami Serwisów Informacyjnych dotyczących Województwa Mazowieckiego, będących bazami danych, których właścicielem jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 8. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Radio Oko na podstawie stosownej umowy. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami.

Materiały oznaczone jako „Eurozet” i „Mazowsze serce Polski, 7 dni na Mazowszu” są odpowiednio własnością Eurozet sp. z o.o. i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Kopiowanie, zarówno fragmentów jak i całości materiałów jest bezwzględnie zabronione.

Pytania lub uwagi dotyczące korzystania ze strony www.radiooko.pl prosimy przesyłać poczta na adres [email protected]