Rzucił się na auto

REKLAMA

Niecodzienne zdarzenie miała wczoraj kierująca hondą na ul. Jaracza w Ostrołęce. Pieszy rzucił się na maskę auta.

REKLAMA

Wczoraj po południu policjanci wydziału patrolowego na ul. Jaracza zatrzymali mężczyznę, który uszkodził samochód poinformował aspirant Sylwester Marczak.

Sprawca oddalił się w rejon pobliskich bloków. Został zatrzymany przez policję. Podejrzany trafił do aresztu. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT