Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

REKLAMA

Ostrołękę w tegorocznych zmaganiach reprezentowali  uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Wracają zadowoleni – zajęli trzecie miejsce. Znaleźli się na podium obok uczniów z  Liceum Ogólnokształcącego
z Ostrowi Mazowieckiej oraz Centrum Kształcenia Praktycznego z Małkini Górnej.

REKLAMA

Gratulujemy

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT