Zakończyli naukę w szkole – przed nimi matura (zdjęcia)

REKLAMA

Maturzyści z III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce zakończyli 26 kwietnia rok szkolny.
Podczas uroczystości akademickiej  rozdawano świadectwa, a wyróżniającym się uczniom wręczano nagrody. Dziękowano też wychowawcom za wspólnie spędzone w szkole lata.

REKLAMA

Ostatnie szkole uroczystości poprzedziły egzamin maturalny, który w tym roku odbywać się będzie  w dniach 4-25 maja. Wyniki uczniowie będą mogli poznać jednak dopiero pod koniec czerwca. Ci, którym uda się pomyślnie zdać egzamin będą mogli z powodzeniem realizować swoje plany związane z dalszym kształceniem.

(mm)

Fot. Robert Causari
{gallery}zakoncz_2011_IIILO{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT