Gminny Konkurs Ortograficzny

REKLAMA

Gminna Biblioteka Publiczna w Olszewie – Borkach i Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Myszyńcu Punkt w Olszewie-Borkach zorganizowały Gminny Konkurs Ortograficzny.

REKLAMA

W konkursie, który odbył się we wtorek brali udział uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych z terenu gminy Olszewo-Borki. Do konkursu w sumie przystąpiło 35 uczestników.

Komisja w składzie: Beata Laskowska,  Teresa Mierzejewska i Marzena Żochowska po dokonaniu oceny prac podjęła decyzję o przyznaniu nagród za miejsce pierwsze Oldze Patoka, za II Konradowi Cybulskiemu, natomiast Katarzyna Najs, Szymon Mocek, Eryk Grono zajęli miejsce III. Wyróżnienia przyznano  Paulinie Gorczyca,  Natalii Sucheckiej, Annie Magdalenie Zieziula, Piotrowi  Szewczyk i  Katarzynie Głażewskiej.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT