Zmiana siedziby Delegatury w Ostrołęce

REKLAMA

Ulica Gorbatowa 15 – to nowy adres Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce. Zmiana siedziby nastąpiła 2 kwietnia.

REKLAMA

Dotychczas Delegatura znajdowała się w budynku przy ul. Oświatowej. Mieściła się tam przez 18 lat. Teresa Michalak, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce nie kryje zadowolenia z poprawy warunków.

Przypomnijmy, Delegatura Kuratorium Oświaty w Ostrołęce mieści sie w budynku przy ul. Gorbatowa 15, zajmuje II i III piętro.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT