Jasienica

REKLAMA

Wraz z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce panem Mirosławem Augustyniakiem, jak również Grzegorzem Kaliszewskim odwiedziliśmy szkołę w Jasienicy. Historia szkoły zaczęła się w 1917 r. i znajdowała się w miejscu gdzie dzisiaj stoi kamień z tablicą upamiętniającą. Rok 1923 to data powstania pierwszego budynku szkoły, który był wykonany z drewna.  Natomiast w roku 1956 rozpoczęto  budowę nowej murowanej szkoły podstawowej.

 

 

REKLAMA

 

Powiększ

Powiększ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT