Szkolenia IV kompanii

REKLAMA

Kolejne ćwiczenia IV kompanii Nieetatowych Oddziałów Policji odbyły się wczoraj w Ostrołęce. Uczestniczyli w nich funkcjonariusze kilku komend miejskich i powiatowych garnizonu mazowieckiego.

REKLAMA

Ćwiczenia IV kompanii NOP poświęcone były  zabezpieczeniu imprez masowych. W jej skład wchodzą policjanci z Ostrołęki, Wyszkowa, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej oraz Przasnysza. Mówi aspirant Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.   

Ćwiczenia odbyły się na terenie Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

KJ

 

 

Fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT