Złodziej w rękach policji

REKLAMA

Niespełna dwie godziny wystarczyły ostrołęckim ,,kryminalnym” do zatrzymania złodzieja telefonu, który został skradziony z jednego z lombardów. 35-letni ostrołęczanin został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie, był nietrzeźwy.

REKLAMA

Wartość skradzionego telefonu oszacowano na 570 złotych. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy.

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT