Policja walczy z nietrzeźwymi, przestrzega nierozsądnych

REKLAMA

Dzisiaj (18 marca) policjanci wydziału ruchu drogowego prowadzą działania pod nazwą 'Niechronieni – bezpieczny po zmroku”. Są one ukierunkowane na pieszych, poruszających się bez elementów odblaskowych, tym samym stwarzających zagrożenie dla swojego bezpieczeństwa i bezpieczeńswta innych uczestników ruchu drogowego.

REKLAMA

W sobotę natomiast policjanci skupią swoje działania na nietrzeźwych kierujących. Kontrole będą prowadzone na drogach powiatu ostrołęckiego.

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT