Pierwszy Dzień Wiosny z przedszkolakami

REKLAMA

Przedszkole Miejskie nr. 5 z oddziałami integracyjnymi w Ostrołęce zaprasza na kolejną imprezę związana z pierwszym Dniem Wiosny. Będzie jak zawsze wesoło i kolorowo. Festyn odbędzie się 21 marca na placu przy Kupcu, rozpocznie się happeningiem.

REKLAMA

Zapraszała Ewa Duszak.
Organizatorzy zapewniają dobra zabawę i miłą atmosferę. Tego dnia z pewnością cała Ostrołęka usłyszy, jak najmłodsi jej mieszkańcy. witają zieloną porę roku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT