O bezpieczeństwie w Goworowie

REKLAMA

Debata społeczna odbędzie się 21 marca w Goworowie. Rozpocznie się o godzinie 11 w budynku gminy. Wspólne działanie samorządów lokalnych i Komedy Miejskie policji w Ostrołęce ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz pomóc w opracowaniu tak zwanych krajowych map zagrożeń.

REKLAMA

Podkreśla insp. Stanisław Szcześniak, komendant miejski policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT