Zespół Szkół Nr 3 w Ostrołęce ma swojego Orlika. Uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska odbyło się 22 września (zdjęcia)

REKLAMA

Mówi Marek Wółkowski, dyrektor szkoły.

REKLAMA

Celem programu Moje boisko Orlik 2012 jest umożliwienie dzieciom i młodzieży aktywnego uprawiania sportu pod kierunkiem wykwalifikowanych trenerów środowiskowych. Uczniowie szkoły nie kryją swojego zadowolenia.

Budowę Orlików finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, samorząd województwa oraz samorząd miasta.

Podkreśla Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT