Komenda Miejska Policji w Ostrołęce ma nowego komendanta. Od 22 września pełniącym obowiązki jest mł. insp. Stanisław Szcześniak

REKLAMA


Jeszcze do 31 stycznia 2011 pełnił on obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Następnie zostało mu powierzone stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mławie.

Stanisław Szcześniak ukończył Administrację na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Wiele lat związany był z wydziałem dw. z przestępczością gospodarczą.

REKLAMA

Prywatnie Stanisław Szcześniak jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Jego pasją jest historia oraz prawo.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT