Konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej odbyła się w czwartek, 22 września w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce(zdjęcia)

REKLAMA

Uczestnikom spotkania zaprezentowano kandydatów na posłów i senatorów ubiegających się o mandat w październikowych wyborach parlamentarnych.

REKLAMA

Mówi Mariusz Popielarz, gospodarz spotkania.

Konwencję wyborczą Platformy Obywatelskiej poprowadził Paweł Łaszczych. Spotkanie uatrakcyjnił występ Zespołu Folklorystycznego 'Kurpanika-Cepelia’ z Kadzidła.

Do Sejmu z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego z listy PO startują: poseł Andrzej Kania, Ewa Wysocka-Kuśmierska i Mariusz Popielarz.

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}konwencja_po{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT