Zderzenie kierującego Mazdą z motocyklistą

REKLAMA

Kierujący mazdą zderzył się z motocyklistą. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed godziną 8:00 na ul. Kołobrzeskiej w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń kierujący mazdą, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście i zajechał mu drogę. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kierowca Mazdy jechał pojazdem po spożyciu alkoholu.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT