Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

REKLAMA

Dwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego poniosło śmierć w wypadku drogowym na terenie gminy Baranowo. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiej komendy.

REKLAMA

Do wypadku doszło 27 czerwca po południu na odcinku drogi Baranowo-Zimna Woda.

Według wstępnych ustaleń kierujący VW LT na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas drogi a następnie na pobocze i uderzył w drzewo. Śmierć poniosło dwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT