”Moje Boisko Orlik 2012” w Goworowie oficjalnie otwarty

REKLAMA

W ramach programu rządowego ”Moje Boisko Orlik 2012” w Goworowie został wybudowany kompleks sportowy przy Zespole Szkół nr 1, a dziś uroczyście oddano go do użytku.

REKLAMA

Mówi Jacek Dobrzyński, dyrektor Zespołu Szkół.

Dzięki wybudowanym boiskom cała społeczność gminna będzie mogła odpowiednio zadbać o właściwą kulturę fizyczną – dodał Dobrzyński. A zdaniem radnego sejmiku województwa mazowieckiego Mariana Krupińskiego w przypadku nowopowstałego obiektu w Goworowie satysfakcja jest podwójna.

Gmina Goworowo na wybudowanie kompleksu sportowego o łącznej wartości 1 mln 200 tys. zł pozyskała środki z Urzędu Marszałkowskiego – 164 tys. zł, z Ministerstwa Sportu, a 400 tys. zł to wkład własny samorządu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT