”Powitanie Lata” w Rzekuniu

REKLAMA

W niedzielę w Rzekuniu odbędzie się festyn pod hasłem ”Powitanie Lata”. Początek o godzinie 14, wcześniej jednak goście będą mogli obejrzeć stację uzdatniania wody.

REKLAMA

Podczas festynu zaprezentują się szkoły i przedszkola z terenu gminy Rzekuń, a w międzyczasie można będzie degustować potrawy przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Dobrą niedzielną zabawę w Rzekuniu jak mówił wójt Stanisław Godzina poprzedzi tradycyjny już ”Bieg bez limitu” o godzinie 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT