Zbigniew Lis wygrał otwarte zawody spinningowe o 'Puchar Jesieni’ w Ostrołęce

REKLAMA

Imprezę zorganizował 30 września Zarząd Koła Narew. Rywalizowało 40 spinningistów z Ostrołęki, Małkini, Komorowa k. Ostrowi Maz. oraz z Warszawy.

REKLAMA

Zwyciężył Zbigniew Lis (koło Narew 38), na kolejnych miejscach uplasowali się: Grzegorz Tyszka (koło Narew 38), Łukasz Romanik (koło Narew 38), Wiesław Kulas (koło Narew 38), Andrzej Załęski (koło Narew 38).

Największego klenia złowił Zbigniew Lis, a okonia –  Andrzej Załęski.

Nagrody wręczali prezydent Janusz Kotowski oraz  Wiesław Szczubełek, wiceprzewodniczący Rady Miasta.

KJ

zdjęcia: http://www.ostroleka.com.pl/gallery_pzw/thumbnails.php?album=104&page=1

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT