Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczone

REKLAMA

14 par małżeńskich odznaczył w piątek wiceprezydent Grzegorz Płocha. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce.

REKLAMA

Tradycyjnie już jubilatom towarzyszyli najbliżsi i przyjaciele. Uroczystość uświetnił występ młodych artystów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego.

Medale otrzymały następujące pary:

1.        Danuta i Kazimierz Bazydło
2.        Halina i Stanisław Andrzej Brzozowscy
3.        Regina i Bogdan Konrad Figatowie
4.        Janina i Marian Gniazdowscy
5.        Marianna Irmina i Waldemar Gumowscy
6.        Mirosława i Zygmunt Jackiewiczowie
7.        Elżbieta i Ryszard Bogumił Kaczyńscy
8.        Stanisława Regina i Jan Zdzisław Kowalczykowie
9.        Maria i Jerzy Antoni Krasny
10.       Teresa i Tadeusz Kraszewscy
11.       Daniela i Ryszard Laskowscy
12.       Urszula Józefa i Jan Witold Lewandowscy
13.       Cecylia i Czesław Panuś
14.       Sabina i Wacław Piwowarscy

Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT