28 OTTT ” O Złotą Podwiązkę”

REKLAMA

Powiększ

Pary taneczne z 34 klubów z całej Polski prezentowały style standardowe i latynoamerykańskie podczas 28 Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę”
Jedną z najlepszych ostrołęcki par byli: Postek Paweł, Podbielska Natalia, którzy zajęli I miejsce w kategorii wiekowej pow. 15 lat w klasie: B, styl: Standard.
Na podium stawały również pary: Wilga Wiktor – Kucharska Aleksandra, Ciskowski Łukasz – Olszewska Aleksandra, Bagiński Konrad – Stepnowska Gabriela, Szyszka Bartosz – Lenkiewicz Magdalena.
Turniej  zorganizowanym przez OCK w Ostrołęce i FUN Ostrołęka prowadziła Dorota Bondar.

REKLAMA

wyniku turnieju

 

foto galeria ( zdjecia Robert Causari )

{gallery}podwiazka_2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT