”Kościół rzymskokatolicki na północnym Mazowszu w XIX i XX wieku”

REKLAMA

”Kościół rzymskokatolicki na północnym Mazowszu w XIX i XX wieku” pod taką nazwą 5 października odbędzie się konferencja naukowa w Gminnym Ośrodku Kulturalno – Oświatowym w Lelisie.

REKLAMA

Piątkową konferencję o godzinie 10 rozpocznie dr Jerzy Kijowski, referaty wygłoszą między innymi Jan Dzięgielewski, Adam Dobroński, Stefan Ciara czy Witold Jemielity.

Organizatorami konferencji, na którą zapraszał Stefan Prusik główny specjalista z Urzędu Gminy w Lelisie jest Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe, Wójt i Rada Gminy.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT