Zakończyły się prace remontowe na terenie skate parku, który znajduje się w kompleksie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Witosa w Ostrołęce.

REKLAMA

Wymienione zostały zniszczone nawierzchnie płyt jezdnych na poszczególnych urządzeniach, naprawiono też metalowe konstrukcje. Wszystkie urządzenia zostały również pomalowane, a teren  uprzątnięty. Wykonane prace na pewno poprawiły estetykę tego obiektu, ale przede wszystkim podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Skate park czynny jest codziennie, aż do zmierzchu. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT