Festyn Dworcowy – Dni Techniki Kolejowej – odbędzie się 19 czerwca na placu dworcowym na Osiedlu Stacja.

REKLAMA

Celem imprezy jest  propagowanie idei spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. Festyn będzie wyjątkowym wydarzeniem, bowiem po raz pierwszy został on połączony z Dniami Techniki Kolejowej. Mówi Mirosław Rosak, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

REKLAMA

Na uczestników zabawy czeka wiele atrakcji. Niewątpliwie jedną z największych będzie wystawa sprzętu kolejowego oraz przejażdżka autobusem szynowym.

Mieszkańcy miasta będą mogli również skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Na festyn zapraszają Rada Osiedla Stacja i PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT