zagospodarowanie centrów w Dobrołęce i Żebrach Perosach

REKLAMA

Gmina Olszewo – Borki uzyskała dofinansowanie w ramach programu ”Odnowa i rozwój wsi” na zagospodarowanie centrów w Dobrołęce i Żebrach Perosach.

REKLAMA

Jak poinformował Krzysztof Szewczyk, wójt Gminy Olszewo – Borki koszt inwestycji sięga 200 tysięcy złotych, z czego 60 % to dofinansowanie z programu ”Odnowa i rozwój wsi”.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT