6-latek odnalazł się cały i zdrowy

REKLAMA

Matka zgłosiła policji zaginięcie dziecka. Szczęśliwie 6-latek odnalazł się cały i zdrowy. Funkcjonariusze  apelują do rodziców i opiekunów o wzmożoną czujność.

REKLAMA

Wczoraj po godz. 15 do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zgłosiła się mieszkanka jednej z wsi w gminie Lelis i poinformowała o zaginięciu 6-letniego synka.  

Policja apeluje.

Mówił Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT