Coraz bliżej do budowy małej sali kinowej

REKLAMA

Urząd Miasta ogłosił konkurs na opracowanie dokumentacji projektowej adaptacji nieużytkowanej części budynku Ostrołęckiego Centrum Kultury z przeznaczeniem na salę kinowokonferencyjną. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

REKLAMA

Projekt przedstawi koncepcję wraz z wizualizacją sali kinowej i holu. Efekty poznamy w listopadzie br. Przebudowę zaplanowano na przyszły rok.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT