Żyć ekologicznie – dzieci uczą dorosłych (zdjęcia)

REKLAMA

X Przegląd Dziecięcej Ekologicznej Twórczości Scenicznej odbył się dzisiaj w Ostrołęckim Centrum Kultury. Po raz kolejny miejskie grupy przedszkolne zaprezentowały pokazy sceniczne promujące idee ochrony przyrody.

REKLAMA

W tym roku zaprezentowały się wszytki miejskie przedszkola oraz 3 szkoły podstawowe.

Mówiła Elżbieta Waszczyk, dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr. 7, które od lat jest organizatorem Przeglądu Dziecięcej Ekologicznej Twórczości Scenicznej.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT