Z powodu silnych mrozów w weekend zmarła jedna osoba

REKLAMA

Ponad 80-letnia mieszkanka gminy Olszewo-Borki – to pierwsza ofiara mrozów w regionie. Ze względu na charakter sprawy policja nie udziela informacji w tej sprawie.

REKLAMA

Nadchodzą siarczyste mrozy. Za naszym pośrednictwem policja apeluje o zwracanie szczególnej uwagi na osoby bezdomne i starsze. Przy niskiej temperaturze bardzo łatwo o wychłodzenie organizmu. Dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo 997 możemy uratować komuś życie.    

Apelował aspirant Sylwester Marczak pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT