W Starostwie Powiatowym o drogach

REKLAMA

W Starostwie Powiatowym w Ostrołęce zakończyło się spotkanie przedstawicieli administracji samorządowej i rządowej.

REKLAMA

Tematem rozmów były m.in kryteria dofinansowania inwestycji na drogach samorządowych z rezerwy subwencji ogólnej budżetu państwa. Mówi Ewa Orzołowska, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego

Jak powiedziała Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki, każde spotkanie inicjuje inwestycje drogowe, które są w przyszłości realizowane.

Priorytetem jest udoskonalanie dróg, poprawa bezpieczeństwa, stworzenie lepsze warunków dla uczestników ruchu drogowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT