Gienek Loska Band – koncet

REKLAMA

Zapraszamy dzisiaj do Ostrołęckiego Centrum Kultury na kolejny koncert z okazji 18 urodzin Radia Oko. Tym razem wytąpi Gienek Loska Band. To formacja, która kontynuuje najlepsze tradycje bluesa i rock’n’rolla lat 60-tych i 70-tych.  Podczas koncertu usłyszymy utwory z najnowszej płyty formacji zatytułowanej 'Hazardzista”.

REKLAMA

Jako support zagra Droga na Ostrołękę. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT