Protest ostrołęckich kierowców

REKLAMA

28 stycznia ostrołęccy kierowcy protestowali przeciwko podwyżkom cen paliw. Podobne inicjatywy odbyły się w 40 innych miastach Polski w tym również w Makowie Mazowieckim, Ostrowi Mazowieckiej i w Przasnyszu.  

REKLAMA

W proteście uczestniczyło około 30 samochodów, które przez ponad godzinę z prędkością blisko 30km/h poruszały się krajową 61 na odcinku  Wojciechowice – ul. Warszawska.

Jeśli sobotnia akcja nie przyniesie skutku, kierowcy zamierzają znów protestować w czasie Euro 2012. Tym razem wyjadą na autostrady i drogi szybkiego ruchu.

http://www.youtube.com/watch?v=HwZBPozkxjQ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT