XXIII Półmaraton Kurpiowski i I Kurpiowska Dziesiątka

REKLAMA

Przemysław Dąbrowski z Borawego oraz Petra Pastorova z Czech to zwycięzcy XXIII Międzynarodowego Półmaratonu Kurpiowskiego. Po raz pierwszy rozegrano też Kurpiowską Dziesiątkę – bieg na dystansie 10 km, w której wygrali Krzysztof Żebrowski z Karniewa i Beata Lupa z Wilkowa Starego.

REKLAMA

Przemysław Dąbrowski nie kryje radości.

Przemek chwali nową trasę.

Pozytywnie o trasie wypowiada się również Damian Świerdzewski z Dzbenina, który jako ósmy przekroczył metę.

Impreza odbyła się w niedzielę 28 maja w Ostrołęce. Organizatorem był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

fot. Marek Karczewski

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT