Karatecy z MKKK znowu na podium

REKLAMA

Karatecy z MKKK- Shinkyokushin rywalizowali z zawodnikami z 16 ośrodków w zawodach Warmia Mazury CUP, które odbyły się 27 maja w Ełku.

REKLAMA

Ostrołęcki klub  wystawił  12 karateków, którzy zdobyli łącznie 8 medali. Złoto wywalczyli Gabryś Bieniek, Marcin Nalewajk i Maks Żebrowski. Srebro Maria Lisiewska. Brązowe medale trafiły do Izy Piskorek, Katarzyny Lisiewskiej, Igora Gocłowskiego i  Marka Sendrowskiego.

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński sepami Kinga Przybyłek i Wojciech Domański .

Foto. MKKK

Foto. MKKK w Ełku

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT