Rozdali już 1000 kopert życia

REKLAMA

Kolejne egzemplarze tzw. 'kopert życia” trafiły do mieszkańców Ostrołęki w wieku 60+. Działania Rady Seniorów wsparł samorząd miasta.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ratusza.

Koperty trafiły do klubów seniora, pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej (ul. Rolna i 'Wrzos”) oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Druki zostały przekazane Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce, podopiecznym Domu Dziennego Pobytu przy parafii Św. Antoniego, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie, Polskiemu Związkowi Emerytów i Rencistów oraz Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT