Kasia Moś odwiedzi Ostrołękę

REKLAMA

Kasia Moś, która reprezentowała w 2017 roku Polskę w konkursie Eurowizji, w piątek 2 czerwca przyjedzie do Ostrołęki. Artystka odwiedzi Multimedialne Centrum Natura na zaproszenie Fundacji Drabina Rozwoju.

REKLAMA

Zapraszała Dorota Drozdowska-Szymborska, prezes Fundacji.

Spotkanie, podczas którego artystka wykona kilka utworów oraz odpowie na pytania sowich sympatyków, jest bezpłatne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT