Wieczór Skupienia w ostrołęckiej farze

REKLAMA

Wieczór Skupienia z Dorotą i Markiem Choszczyk odbędzie się 20 października w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce.

REKLAMA

Spotkanie pod nazwą 'Maria fundamentem małżeństwa” organizowane jest przy wsparciu prezydenta miasta, a jego organizatorami są Domowy Kościół i ostrołęcka fara.  Wieczór Skupienia rozpocznie o godzinie 19 konferencja, po której zostanie odprawiona Masz Święta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT