Uczniowie ostrołęckiej 'dziesiątki” z odblaskami

REKLAMA

Kampania Społeczna  pod nazwą Jesteś Widoczny Jesteś Bezpieczny zawitała do kolejnej ostrołęckiej szkoły. Tym razem podstawy z zasad bezpiecznego poruszania się po drodze poznawali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10.
 

REKLAMA

Poza treściami związanymi z przepisami ruchu drogowego młodzież utrwalała m.in. zasady udzielania pierwszej pomocy. Mówi Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego.
 

Krótki test, 5 prostych pytań i jeden zwycięzca to stałe punkty programu.

 

Spotkanie w ostrołęckiej 'dziesiątce” odbyło się  5 października.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT