Jesteś Widoczny Jesteś Bezpieczny – SP nr 10

REKLAMA

Z nowym rokiem szkolnym Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego rozpoczął kolejny sezon kampanii 'Jesteś widoczny – jesteś bezpieczny”. Założeniem przedsięwzięcia jest edukacja najmłodszych mieszkańców miasta z zakresu bezpieczeństwa na drodze oraz uposażenie uczniów w elementy odblaskowe, które tym razem trafiły do Szkoły Podstawowej Nr 10 w Ostrołęce.

REKLAMA

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT