W Myszyńcu odbył się dzisiaj XII Mityng Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych Województwa Mazowieckiego

REKLAMA

Organizatorami byli Środowy Dom Samopomocy oraz Urząd Miasta i Gminy w Myszyńcu.

REKLAMA

Mówi Elżbieta Józefowicz, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Myszyńcu.

W mityngu zawodnicy mają do wyboru 5 konkurencji w 3 grupach sprawnościowych, między innymi: chód na 50 metrów, skok w dal, wyścig na 100 metrów, rzut piłką lekarską.

 

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}mityng2011{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT