Portrety, abstrakcje i pejzaże zaprezentowano na wystawie w Galerii Ostrołęką

REKLAMA

Wernisaż prac Kamili Korotowicz odbył się 18 sierpnia.

REKLAMA

Artystka pochodzi z Ostrołęki. W 2010 roku obroniła tytuł magistra sztuki o specjalności malarstwo sztalugowe na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Inspiracją do jej twórczej pracy są głównie wewnętrzne nastroje i przeżycia.

Mówiła Kamila Korotowicz.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT