Policja z Ostrołęki szuka kobiety, która okradła staruszkę

REKLAMA

Oszustka podała się za pielęgniarkę. Oferowała pas leczniczy. Ukradła złoty łańcuszek i pieniądze. Łączna wartość strat – 2 100 złotych.

REKLAMA

Do kradzieży doszło wczoraj rano w jednym z ostrołęckich mieszkań poinformowała mł. asp. Bożena Piersa.

Rysopis oszustki: wiek 25-30 lat, krępa budowa ciała, wzrost ok. 165 cm, włosy ciemne, proste, średniej długości.

Policja kolejny raz apeluje do wszystkich o większą czujność w kontaktach z obcymi. Nie wpuszczajmy do domu nieznajomych osób, nie przekazujmy obcym pieniędzy i nie przelewajmy ich na podane konta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT