Szkoła podstawowa Nr 10 w Ostrołęce będzie miała nowy plac zabaw dla dzieci

REKLAMA

Projekt zostanie zrealizowany w ramach programu „Radosna Szkoła”.

REKLAMA

Urząd Miasta ogłosił przetarg na realizację zadania. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Podobne place zabaw znajdują się przy Szkole Podstawowej Nr 6 i Nr 2 w Ostrołęce.

„Radosna szkoła” to program mający na celu zapewnienie bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach podstawowych. Ma zapewnić pomoc finansową organom prowadzącym publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe w tworzeniu warunków do realizowania nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego oraz w przygotowaniu szkół do rozpoczynania spełniania obowiązku szkolnego przez dzieci sześcioletnie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT