Szpital Wojewódzki w Łomży wzbogaci się o nowy tomograf

REKLAMA

Ma być nowoczesny, dokładniej diagnozować pacjentów i ma zastąpić wysłużone 12-letnie urządzenie. Mówi Anna Sobocińska, rzecznik łomżyńskiego ratusza.

REKLAMA

Umowa na współfinansowanie nowoczesnego tomografu zostanie podpisana 19 sierpnia. W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży spotkają się prezydent miasta Mieczysław Czerniawski i wicemarszałek Cezary Cieślukowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT