W czasie ferii zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka przebywali na obozach sportowych

REKLAMA

W dniach 04-11.01.2021 część grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego przebywała w Spale. Do sezonu halowego przygotowywali się: Szymon Sala, Karol Rogoziński, Izabela Marcińczyk, Martyna Budziłek, Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Klaudia Pażych, Maja Wołosz i Kornelia Rusiłowicz.

REKLAMA

W tym samym czasie (04-13.01.2021) trójka zawodniczek Siódemki – Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło i Izabela Roicka z trenerem Markiem Mierzejewskim trenuje na obozie Zaplecza Kadry Narodowej w Warszawie.

Pozostali zawodnicy przygotowują się do sezonu halowego indywidualnie w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT