Dwóch nietrzeźwych kierujących, jeden sprawcą kolizji

REKLAMA

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali w poniedziałek makowscy policjanci. Mieli po 1,5, promila alkoholu w organizmie. Jeden z nich spowodował zdarzenie drogowe.

REKLAMA

Pierwszy został zatrzymany w Krasnosielcu.  
 

 
Kolejny kierujący wpadł w Makowie Mazowieckim.
 

Mówiła mł. asp. Katarzyna Ruszczyńska, oficer prasowy makowskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT