W Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle będzie nowa scena plenerowa

REKLAMA

Na rozbudowę, modernizację i utrzymanie instytucji kultury w subregionie ostrołęckim władze Mazowsza przeznaczą w tym roku ponad 5,1 mln zł. Wsparcie trafi  m.in. do Kadzidła. Wybudowana zostanie scena plenerowa w Zagrodzie Kurpiowskiej. Na ten cel przeznaczono 1 mln zł.
 

REKLAMA

Mówił Mariusz Popielarz, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT